NOD32 antivirový software

Každý den vznikají tisíce nových hrozeb, které ovlivňují vaše soukromí. Počítačoví zločinci mohou vaše osobní údaje prodat na černém trhu, získat přístup k bankovním účtům nebo využít váš počítač k rozesílání nevyžádaných e-mailů. Ochrání vás pravidelně aktualizovaný antivirový program.

Proč zvolit ESET

  • Nezatěžuje váš počítač. Vyžaduje méně paměti než konkurenční antivirové programy.
  • Pomocí technologie ThreatSense® vás ochrání před neznámými hrozbami.
  • Nezávislé testy prokázaly, že antivirová řešení ESET neoznačí jako podezřelý soubor, který je ve skutečnosti neškodný.

Domácnosti a studenti

ESET Smart Security 4

důkladné zabezpečení domácího počítače. Chrání vás před škodlivými programy (viry, trojské koně a další), nevyžádanou poštou (spam) a útoky z Internetu.

Je určen pro méně než pět počítačů, živnostníky, domácnosti a studenty.

Jak vás ochrání?

Zabezpečení počítačů před internetovými útoky, škodlivými kódy, hackery a nevyžádanou poštou (spam). Technologie ThreatSense® odhalí i neznámé hrozby, které produkty konkurenčních dodavatelů nemusí poznat. Citlivé údaje jako hesla, čísla bankovních účtů nebo kontakty se nedostanou do rukou počítačových zločinců.

Cena již od 4 Kč za den

Ochrana důležitých dokumentů, filmů a vašeho soukromí stojí v přepočtu pouze 4 Kč za den (1499 Kč na 1 rok). Při nákupu můžete využít slevy již od 20 %.

Získáte rychlý antivirus, antispyware, personal firewall a antispam v jediném produktu a za jednu cenu. Nemusíte kupovat více různých řešení, která by při samostatné instalaci zpomalovala počítač.

ESET NOD32 Antivirus 4

Ochrana proti virům a škodlivým programům, které odesílají důvěrné údaje a narušují vaše soukromí. Aktivní obrana neomezuje výkon vašeho počítače. Technologie ThreatSense® dokáže předcházet i neznámým rizikům v době, kdy konkurenční produkty nemusí zaznamenat, že došlo k útoku.

ESET NOD 32 Antivirus zjistí a odstraní známé i neznámé počítačové viry, trojské koně, červy, adware, spyware, rootkity a další typy hrozeb. Nová verze kontroluje také šifrovanou komunikaci počítačů, podporuje čtyři oblíbené poštovní programy a nabízí lepší možnosti léčení napadených počítačů.

Cena již od 1 199 Kč s DPH

Firmy a státní správa

ESET Smart Security 4 Business Edition

Vhodný pro 5 a více počítačů.

Ochrana firemních počítačů nezatěžuje zaměstnance. Výhodou jsou nízké nároky na paměť. Program může být využíván i na pomalejších počítačích. Technologie ThreatSense® navíc chrání uživatele ve firmě nebo organizaci před neznámými hrozbami, které konkurenční produkty nemusí zaznamenat.

Bezpečnost ještě zvyšují čtyři vzájemně propojené druhy ochrany: Antivirus, Antispyware, Personal firewall a Antispam. Správci velkých sítí ocení také nástroje pro vzdálenou správu, stahování aktualizací z jednoho centrálního místa a flexibilní licencování.

Novinka ESET SysRescue vytvoří záchranné CD/DVD nebo USB paměť, která slouží k záchraně napadených počítačů.

Cena od 1235 Kč s DPH

ESET NOD32 Antivirus 4 Business Edition

Vhodný pro 5 a více počítačů.

Ochrana počítačů ve firmách a organizacích před ztrátou dat a útoky počítačových pirátů. Technologie ThreatSense® umožňuje zjistit neznámé hrozby v době, kdy produkty jiných dodavatelů nemusí nebezpečí rozeznat. Řešení zároveň nijak neomezuje výkon počítače. Nevyvolává téměř žádné falešné poplachy.

Pro správce sítí jsou připraveny nástroje vzdálené správy a možnost stahování aktualizací z jednoho místa. Novinka ESET SysRescue umožňuje vytvořit záchranné médium pro opravu napadených systémů. Podporovány jsou operační systémy Windows, Linux/BSD a Novell Netware.

V ceně program ESET Remote Administrator 3 pro pohodlnou správu koncových stanic.

Cena od 988 Kč s DPH

Školství

Školství v Česku ovlivňuje každoročně tisíce mladých lidí a formuje jejich morální hodnoty, učí novým dovednostem, přístupu ke společnosti. Společnost ESET se chce podílet na budování těchto základních hodnot u mladých lidí, podporovat jejich povědomí o legálnosti software a nutnosti ochrany dat, proto připravilo pro sektor školství výjimečnou nabídku ve formě 50% slevy pro školství.

Pozn: Tato sleva je poskytována školským zařízením, která jsou vedena v Registru sítě škol www.uiv.cz. Toto jsou seznamy školských zařízení, které vede ministerstvo školství na území ČR.

Bonus navíc: Zaměstnanci škol, kteří používají ESET NOD32 Antivirus Business Edition nebo ESET Smart Security Business Edition, mohou využít řešení ESET na svých domácích počítačích. Za každých 10 licencí pro školu (ESET NOD32 Antivirus Business Edition nebo ESET Smart Security Business Edition) si může škola vyžádat 1 licenci ESET NOD32 Antivirus nebo ESET Smart Security na 1 PC zdarma v délce trvání zakoupené licence pro školu.

Zdravotnictví

Zdravotnictví v Česku prochází velkými změnami, které určitě nejsou jednoduchým procesem. Společnost ESET software si plně uvědomuje důležitost sektoru zdravotnictví ve vyspělé společnosti. Jednou z výzev proto pro ESET bylo v tomto směru maximálně napomoci lékařům, nemocnicím a zdravotním organizacím při ochraně jejich dat.

ESET nabízí své produkty za maximálně zvýhodněných podmínek se slevou 50% z koncových cen.

Pozn. Tato sleva je poskytována zdravotnickým zařízením, která jsou vedena v Adresáři zdravotnických zařízení www.uzis.cz. Toto jsou seznamy zdravotnických zařízení, které vede ministerstvo zdravotnictví na území ČR.

Státní správa

Veřejný sektor začíná čím dál tím víc využívat informační technologie – zvyšuje se tak efektivita a také dostupnost úřadů pro veřejnost. Tento úžasný pokrok s sebou přináší nutnost pracovat s citlivými informacemi, jako jsou například osobní údaje či jiné záznamy. Společnost ESET má rozsáhlé zkušenosti s dodávaním bezpečnostních řešení do těchto institucí a díky naší technologii ThreatSense® jsou úřady dokonale chráněné.

Mezi naše nejvýznamější klienty patří veřejné instituce po celé Evropě – od úřadů vlády, přes ministerstva až po místní samosprávy – maximální bezpečnost je prioritou ve všech institucích. Minimální systémové nároky našich produktů zároveň umožňují nasazení i na starším hardware či na těch nejvytíženějších e-mailových serverech.

Pro organizace veřejné správy ESET poskytuje 20% slevu na produkty ESET. Sleva je poskytována organizacím, které spadají do oblasti Státní správy a Samosprávy.