ESET – antivir

Antivirový software od společnosti ESET

Každý den vznikají tisíce nových hrozeb, které ovlivňují vaše soukromí. Počítačoví zločinci mohou vaše osobní údaje prodat na černém trhu, získat přístup k bankovním účtům nebo využít váš počítač k rozesílání nevyžádaných e-mailů. Ochrání vás pravidelně aktualizovaný antivirový program.

Proč zvolit ESET

•    Nezatěžuje váš počítač. Vyžaduje méně paměti než konkurenční antivirové programy.
•    Pomocí technologie ThreatSense® vás ochrání před neznámými hrozbami.
•    Nezávislé testy prokázaly, že antivirová řešení ESET neoznačí jako podezřelý soubor, který je ve skutečnosti neškodný.

Domácnosti a studenti
ESET FAMILY Security

Nejprodávanější a nejideálnější varianta pro domácnosti s více zařízeními. Licence platí pro 3 počítače (PC nebo notebooky) a 3 zařízení s OS android (mobily, tablety)
důkladné zabezpečení domácího počítače. Chrání vás před škodlivými programy (viry, trojské koně a další), nevyžádanou poštou (spam) a útoky z internetu

Jak vás ochrání?

Zabezpečení počítačů před internetovými útoky, škodlivými kódy, hackery a nevyžádanou poštou (spam). Technologie ThreatSense® odhalí i neznámé hrozby, které produkty konkurenčních dodavatelů nemusí poznat. Citlivé údaje jako hesla, čísla bankovních účtů nebo kontakty se nedostanou do rukou počítačových zločinců.

Cena: 1590 Kč vč. DPH.

Další verze ESET:

Poskytujeme ESET i pro zdravotnická zařízení – pokud jste vedeni v registru uzis.cz dostanete od nás 50% slevu pro dané řešení.
Stejně tak studenti, kteří se prokáží ISIC kartou, a školské organizace (ZŠ, MŠ) mají nárok na slevu.
Pokud jste menší firma, či větší organizace i pro vás vybereme vhodnou antivirovou ochranu.